Su Filtreleri, Aksesuarları ve Tanklar

Su Filtreleri ve Aksesuarları, İçme suyu kalitesini artırmayı amaçlayan arıtıcı su filtreleri sayesinde her an erişilebilir içme suyu dışında yemek veya içeceklerin de suyunun dezenfekte olmasını sağlayabilirsiniz. Su bayileri ya da marketlerde satılan sular dışında kaliteli su tüketmenize yardımcı olan su filtreleri ve aksesuarları,  günün her saati kireçten ve toksitten arınmış, berrak ve saf su sağlayarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenize yardımcı oluyor, istenildiği an suyu içilebilir kılma özelliği sayesinde suları kirli ve kireçli olan büyükşehirlerde  çokça tercih ediliyor.

filtreler1aafiltreler1abFiltre : Sularda bulunan tortu,partikül, askıda katı maddeleri tutan 5 mikron bir filtre

Aktif Karbon Filtre: Klor, renk, tat, koku veren bileşiklerin aktif karbonla tutunması

Granül Aktif Karbon: Suda bulunan organik kirliliğin adsorbsiyon ile tutulması

filtreler3filtreler4

Reverse Osmos Membran: 0,0001 mikrondan daha büyük moleküllü elementlerin, inorganik ve organik maddelerin, ağır metal, bakterilerin dışarı atılmasını sağlar.

Tatlandırıcı: Suyun tadında iyileştirlme sağlar

Alkalin Filtre: membrandan çıkan ve düşük pH a sahip suyun pH değerini dengeler, alkali bir yapı oluşturarak, memba suyu kalitesi yakalanır.

 

filtreler yataytamtanklar

 

 

Sorularınız ve Siparişleriniz için hemen bizi arayın 0212 253 74 14 & Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

-------------------------------------------

AKEM KİMYA SU ARITMA SİSTEMLERİ, kurulduğu 2005 yılından beri evsel ve endüstriyel su arıtma sektöründe; su arıtma sistemleri ithalat-ihracat, arıtma sistemleri tasarımı, su artıma proje ve mühendislik hizmetleri, su arıtma sistemleri uygulama ve montaj sonrası teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Akem Kimya Su Arıtma Sistemleri Uygulamalarımız: Arıtma, Arıtım, Evsel Tipi Su Arıtma, Su arıtımı, Reverse Osmosis Arıtma Sistemleri, Endüstriyel Reverse Osmosis Arıtma Sistemleri, Deniz Suyu Arıtma Sistemleri, Endüstriyel Arıtım, İleri Arıtma, Atık Su Arıtma Sistemleri, Endüstriyel Atık Su Arıtma Sistemleri, Kimyasal Arıtma, Su Şartlandırma, Su Dezenfeksiyon, Su Ozonlama, Su Klorlama, Reverse Osmosis Arıtma Sistemleri, Ev Tipi Su Arıtma, Su arıtma yedek parçaları, Filtreler, Su Tankları, Havuz Kimyasalları, Fitreler, Aktif Karbon Filtre, Granül Aktif Karbon, Reverse Osmos Membran, Tatlandırıcı, Alkalin Filtre, 5 mikron filtre, suyun pH değeri, Klor, renk, koku, tat,Su arıtma yedek parçaları, Filtreler, Endüstriyel Atık Su Arıtma Sistemleri, Evsel-Endüstriyel atıksu, Evsel Atıksu Arıtımı, KOİ değeri, Paket arıtma sistemleri, su arıtma, filtrasyon, su yumuşatma, biyolojik arıtma,