Su Şartlandırma

Suyun şartlandırması iyi yapılıp doğru kimyasallar kullanıldığında oluşabilecek riskler minimum seviyeye inecektir.

Kazan suyu şartlandırma kimyasalları suda kireçlenmeye neden olan iyonların yapısını bozarak kireçlenmeyi, suda çözünmüş gazları tutarak ve metal yüzeyinde koruyucu tabaka oluşturarak korozyonu önler.

Kazan Suyu Şartlandırma Kimyasalları

Kazan suyu şartlandırma kimyasallarımız endüstride kullanılan kazan sistemlerinin ve buhar üretim tesislerinin korozyon ve kireç oluşumuna karşı korumak, buhar saflığının ve kalitesinin istenilen koşullarda sürdürülmesini sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Ürünlerimiz kazan, besleme tankı, besleme hatları, buhar ve yoğuşma sistemleri dahil olmak üzere tüm buhar sistemini koruyarak işletmenin güvenli ve verimli çalışmasını sağlarken ekonomik olarak da işletmeciye başta fayda sağlamaktadır.

Soğutma suyu şartlandırma kimyasalları

Su şartlandırma işleminin doğru bir şekilde uygulanmadığı soğutma suyu sistemleri, kireç oluşumuna, korozyona, kirlenmeye ve Lejyoner hastalığı yapıcı zararlı bakterilerin üremesine açık hale gelir. Bu durum tesis verimliliğinizi azaltmakla kalmaz ayrıca sisteminizin de güvenilirliğini tehdit eder. Ürünlerimiz, temelde bu üç sorun için de çözüm oluşturmak amacıyla geliştirilmiştir.

Kazan Suyu Şartlandırma Kimyasalları

Soğutma suyu şartlandırma kimyasallarımız soğutma sistemlerini korumak, sistem verimliliğini artırmak, su tüketimini azaltmak ve halk sağlığını korumak için özel olarak formüle edilmiştir. Soğutma kulelerinin optimum verimlilikte çalışmasını ve doğru bakım prosedürlerinin uygulanabilmesi için elde edilen soğutma suyu koşullarının sürekli olarak korunması önemlidir. Yüksek performanslı soğutma suyu şartlandırma kimyasallarımız, soğutma kulelerinde ve suyun birincil soğutma ajanı olarak kullanıldığı tüm açık ve kapalı sistemlerde performans iyileştirici özelliği sayesinde fark yaratmaktadır.

Kapalı Devre Su Kimyasalları

Endüstride sıkça kullanılan kapalı devre sistemlerinin optimum verimlilikte çalışmasını ve doğru bakım prosedürlerinin uygulanabilmesi için uygun su koşullarının sürekli olarak sağlanması önemlidir. Kapalı devre su kimyasallarımız ısıtma, soğutma ve su kullanan diğer kapalı devreler dahil olmak üzere sistemin performans iyileştirmesine katkıda bulunurken aynı zamanda operasyonel fayda da sağlayacaktır.

keyboard_arrow_up