Deniz Suyu Arıtma Sistemleri

Oldukça küçük olan filtreler sayesinde suyun içerisindeki tuzla beraber kir, bakteri ve istenmeyen katı unsurlar arındırılmaktadır. Yüksek basınç ile beraber filtreye gönderilmekte olan su, kısa süre içerisinde bu unsurlardan arındırılarak mineral ve vitamin açısından zenginleştirilmektedir.

Ters Osmos Sistemleri dizaynında suyun tam kimyasal analizi ve ön arıtım sisteminin dizaynı çok büyük önem taşır. Sistem komple olarak bir kumanda panosundan yönetilir. Modeller istenildiği taktirde otomatik membran yıkama sistemiyle donatılabilir.

Deniz Suyu Arıtma Sistemleri özellikle fabrikalar ve endüstriyel tesislerde kullanılan su aynı zamanda bahçe, sera ve restoran gibi yerlerde temizlik çözümleri ve sulama alternatifleri için de iyi bir tercih olmaktadır.

Kullanım alanının geniş olmasının yanı sıra deniz suyunun temizlenmesi aşamasında; insan sağlığı açısından zehirli veya zararlı kimyasalların ve maddelerin de kullanılmaması deniz suyu arıtma ters osmos sistemlerini kullanabilir ve avantajlı yapan nedenler arasında yer almaktadır.

10 Bar Tank Test Basıncı

2 – 7 Bar Çalışma Aralığı

Max 50 °C Çalışma Sıcaklığı

Düşük Enerji ve İşletme Maliyeti

Üstün Nitelikli Mineraller

Kullanıma Uygun Model

Tam Otomatik Otomasyon Sistemi

İnsan Müdahalesiz Minimum Bakım

keyboard_arrow_up